fbpx
Main menu
Pobjednička lista za siguran smjer!

Pobjednička lista za siguran smjer!

Istaknuto

Narodna koalicija predstavila je liste kandidata za predstojeće parlamentarne izbore, koji će se održati 11. rujna.

Hrvatsku stranku umirovljenika predstavljaju Stjepan Mesić u prvoj i Kažimir Varda u drugoj izbornoj jedinici. Umirovljeničke boje u četvrtoj izbornoj jedinici brani Marija Ilić, a u petoj Marinko Lukenda. U šestoj, kandidatkinja HSU-a je Milenka Petrović Šekoranja, u sedmoj Višnja Fortuna, a u osmoj predsjednik Silvano Hrelja. U devetoj i desetoj izbornoj jedinici Tonći Barada i Olga Muratti.

Pobjednička lista Narodne koalicije za #siguransmjer:

I. Izborna jedinica
1. Zoran Milanović
2. Vesna Pusić
3. Davor Bernardić
4. Igor Dragovan
5. Orsat Miljenić
6. Siniša Varga
7. Joško Klisović
8. Melita Mulić
9. Karolina Leaković
10. Igor Kolman
11. Stjepan Mesić
12. Alen Prelec
13. Sanja König
14. Sanja Horvat Iveković

II. Izborna jedinica
1. Gordan Maras
2. Stjepan Kožić
3. Vedran Babić
4. Kažimir Varda
5. Gordana Sobol
6. Milivoj Androlić
7. Alen Čičak
8. Anka Mrak Taritaš
9. Vesna Jakas
10. Mladen Madjer
11. Dražen Pros
12. Bojana Hribljan
13. Hrvoje Košćec
14. Josip Dekalić

III. Izborna jedinica
1. Siniša Hajdaš Dončić
2. Predrag Štromar
3. Stjepan Kovač
4. Matija Posavec
5. Mario Habek
6. Marija Puh
7. Marko Vešligaj
8. Petra Novinščak
9. Renata Potočnik
10. Božica Makar
11. Agata Cvitić
12. Zvonimir Sabati
13. Bernarda Topolko
14. Milorad Batinić

IV. Izborna jedinica
1. Domagoj Hajduković
2. Ivan Vrdoljak
3. Ana-Marija Petin
4. Tomislav Žagar
5. Damir Tomić
6. Sonja Kovač
7. Sanja Bježančević
8. Ivana Deskar
9. Marko Bogatić
10. Zvonko Pongrac
11. Marija Ilić
12. Mirjana Nedović
13. Stjepan Čuraj
14. Mirta Vlahović

V. Izborna jedinica
1. Zdravko Ronko
2. Davor Vlaović
3. Marta Luc-Polanc
4. Predrag Matić
5. Vinko Grgić
6. Anica Birač
7. Vera Bošnjak
8. Biljana Gaća
9. Emina Kolar Berbić
10. Zvonimir Dragun
11. Marinko Lukenda
12. Josip Krnić
13. Mirna Krajina Andričević
14. Martina Vlašić

VI. Izborna jedinica
1. Mirando Mrsić
2. Nenad Stazić
3. Željko Lenart
4. Goran Beus Richemberg
5. Kristina Ikić Baniček
6. Zoran Vasić
7. Bojan Glavašević
8. Ivo Jelušić
9. Iva Prpić
10. Ilija Ćorić
11. Milenka Petrović Šekoranja
12. Svjetlana Lazić
13. Adelina Ivković
14. Branimir Katalenec

VII. Izborna jedinica
1. Milanka Opačić
2. Krešo Beljak
3. Mihael Zmajlović
4. Tomislav Saucha
5. Damir Mateljan
6. Saša Đujić
7. Ivan Račan
8. Natalija Bukovec Osmičević
9. Kristijan Rajšel
10. Josip Kasun
11. Višnja Fortuna
12. Sanja Udović
13. Tomislav Stojak
14. Vesna Nađ

VIII. Izborna jedinica
1. Željko Jovanović
2. Peđa Grbin
3. Silvano Hrelja
4. Nada Turina Đurić
5. Romana Jerković
6. Ana Komparić Devčić
7. Tanja Vrbat
8. Dino Manestar
9. Andrej Poropat
10. Daniel Ferić
11. Sandra Krpan
12. Ada Damjanac
13. Eni Šebalj
15. Mirela Ahmetović

IX. Izborna jedinica
1. Ranko Ostojić
2. Sabina Glasovac
3. Ivan Klarin
4. Franko Vidović
5. Duško Vidov
6. Nikola Maras
7. Vlatka Duilo
8. Vedran Kovačić
9. Marija Alfirev
10. Tonči Barada
11. Hrvoje Račić
12. Nensi Malbaša
13. Milan Stojanov
14. Irena Dragić

X. Izborna jedinica
1. Boris Lalovac
2. Branko Grčić
3. Arsen Bauk
4. Darko Parić
5. Davor Penić
6. Srđan Gjurković
7. Nikša Peronja
8. Stipo Gabrić
9. Olga Muratti
10. Tonći Bilić
11. Ivana Marković
12. Tonka Ivčević
13. Klement Bašić
14. Ljubica Brailo

Video sadržaj

Na vrh članka

Facebook